top of page

BETON ZEMİN PARLATMA

BETON ZEMİN PARLATMA

Tasarım

Uygulama

Parlak yüzeyli zemin beton sistemi; özel elmas aşındırıcılı yüzey silim makineleri ile pürüzlü, mat ve kirli görünümlü yeni veya eski beton yüzeylerin kazıma, parlatma ve kimyasal yüzey koruma işlemleri yapılarak cam gibi parlatılmasıdır.

Bu sistemle hem çok çekici, pürüzsüz ve parlak dekoratif beton zeminler hem de endüstriyel ve ticari yapı zeminleri için çok uzun ömürlü, aşınmalara mukavemetli ve hijyenik zeminler yapabilmekteyiz.

Endüstriyel zemin betonunun, sorunsuzca uzun yıllar servis verebilmesi için tasarımı ne kadar önemli ise, uygulaması da bir o kadar önemlidir. Alınan proje kararlarının iyi bir işçilikle uygulanması ve yapım sürecinde sürekli kontrolü gerekir. Bunun için; taşıyıcı zemin bilgisi, malzeme kalitesi, beton dizaynı, uzman teknik personel, tecrübeli uygulama personeli, modern ve bakımlı zemin beton alet ve makinaları ve hassas ölçüm cihazları ayrı ayrı önemlidir.

ALP
YAPI, zemin betonlarının tasarımı ve uygulamasında 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye'de profesyonel zemin beton çözümlerinde öncü ve saygın bir yer edinmiştir.

Görseller

BETON ZEMİN PARLATMA
bottom of page