top of page

BASKI BETON 

BASKI BETON 

Tasarım

Uygulama

Betonun sağlam, uzun ömürlü ve şekil verilebilir özellikleriyle, taş, tuğla ve ahşap gibi doğal malzemelerin yüzey dokularını bir araya getiren bir dekoratif zemin beton uygulamasıdır.


Sağlam ve uzun servis ömrü olması, yüzey dokuları ve renklerinin uzun yıllar canlılığını muhafaza etmesi, kaydırmaz oluşu, renk ve desen alternatiflerinin çeşitliliği, yüzey bozulmalarına karşı dayanıklılığı ve ekonomik bir çözüm olması gibi özellikleri, baski betonu diğer zemin kaplama uygulamalarına göre (asfalt, beton parke, doğaltaş, seramik ve zemin tuğla döşemeler) daha avantajlı yapmaktadır.

Endüstriyel zemin betonunun, sorunsuzca uzun yıllar servis verebilmesi için tasarımı ne kadar önemli ise, uygulaması da bir o kadar önemlidir. Alınan proje kararlarının iyi bir işçilikle uygulanması ve yapım sürecinde sürekli kontrolü gerekir. Bunun için; taşıyıcı zemin bilgisi, malzeme kalitesi, beton dizaynı, uzman teknik personel, tecrübeli uygulama personeli, modern ve bakımlı zemin beton alet ve makinaları ve hassas ölçüm cihazları ayrı ayrı önemlidir.

ALP
YAPI, zemin betonlarının tasarımı ve uygulamasında 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye'de profesyonel zemin beton çözümlerinde öncü ve saygın bir yer edinmiştir.

Görseller

BaskıBetonGörseller
bottom of page